logo

O nas

 

O nas

Firma DREWWIT działa na rynku od 2005 roku. Powstało z pasji oraz zamiłowania do kreacji mebli. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą mebli na zamówienie. Podstawowa działalność firmy to projektowanie, wykonawstwo i montaż na wymiar i do zabudowy. Głównym atutem firmy są meble kuchenne, które wraz ze sprzętem AGD renomowanych producentów, wybranym przez Klienta montujemy w jego domu.

Nasze doświadczenie

Nasze doświadczenie to nie tylko meble kuchenne. Oferujemy również zabudowę pokoi dziennych, pomieszczeń biurowych i sklepowych, a także aranżację całych wnętrz. Gwarantujemy staranne i estetyczne wykonanie z zastosowaniem najnowszych technologii, materiałów oraz elementów wykończeniowych. Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy zechcieli skorzystać z oferowanych przez nas usług.

Realizacje

Realizacje zawierają wybrane wykonania dla naszych Klientów. Zachęcamy do przyjrzenia fotografii. W miarę możliwości staramy się na bieżąco aktualizować realizacje i wgrywać nowe zdjęcia wykonanych zamówień.Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji (kliknij na wybraną kategorię tutaj lub w menu u góry).

NOWOCZESNE

DREWNIANE

NIESKLASYFIKOWANE