logo

Oferta

 

kuchnie

szafy

zabudowy

garderoby

zamówienia nietypowe

 

Naszym Klientom gwarantujemy bogatą i kompleksowa ofertę mebli kuchennych do zabudowy pozwalających na estetyczne i optymalne wykorzystanie wnętrza kuchennego.

 

Jak działamy?

 

Projekt

Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia wykonujemy dokładny pomiar i przygotowujemy indywidualny projekt wraz z komputerową wizualizacją wnętrza. W pracach projektowych uwzględniamy parametry sprzętu AGD, zlewozmywaków, baterii, oświetlenia, które wskazał klient. Po wykonaniu mebli, dla Klientów organizujemy transport, montaż oraz serwis.

 

Wycena

Ceny oferowanych przez nas mebli zależą przede wszystkim od rodzaju materiałów zastosowanych do ich produkcji (korpusy, drzwiczki i fronty oraz wykończenie). Do produkcji korpusów stosujemy tradycyjny MDF lub płytę wiórową (w zależności od życzenia Klienta), zaś fronty i drzwiczki mogą być wykonane z litego drewna, MDFu (lakierowany/foliowany) lub płyt laminowanych/fornirowych. W przypadku blatów kuchennych polecamy naszym Klientom blaty o grubości 28 mm lub 38 mm. Mogą one być wykończone na połysk lub matowo, dekor ? w zależności od gustu Klienta ? marmur, granit lub różne gatunki drewna.

 

Realizacja

Po ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących wykonania dla Państwa usługi (tj. akceptacji projektu etc) przystępujem do realizacji złożonego zamówienia w umówionym wspólnie terminie.

 

Gwarancja

Na realizowane usługi udzielana jest roczna gwarancja (na zakupiony u nas sprzęt AGD i armaturę według warunków producenta). Umożliwiamy też ratalny system finansowania zakupu mebli, urządzeń i ich montażu.