Firma DREWWIT

Działam na rynku od 2005 roku. Założyłem firmę z pasji oraz zamiłowania do kreacji mebli. Zajmuję się projektowaniem, produkcją i sprzedażą mebli na zamówienie. Podstawowa działalność mojej firmy to projektowanie, wykonawstwo i montaż na wymiar i do zabudowy. Głównym atutem firmy są meble kuchenne, które wraz ze sprzętem AGD renomowanych producentów, wybranym przez Klienta montuję w jego domu.
Mając na uwadze zmieniające się rynkowe trendy śledzę zachodzące na nim zmiany tak, aby produkt ode mnie otrzymany był nie tylko komfortowy, ale i nowoczesny, dostosowany do potrzeb Klienta.
Nie robię na akord, nie chcę aby moja produkcja była niczym przy taśmie- następny, następny, następny. W mojej pracy ważny jest każdy etap- od cięcia poprzez wkręcenie śrubki. Dlatego nie staram się nadrobić tempa tracąc przy tym na jakości. Kreacja mebli to moja praca, ale również to pasja tworzenia i stała chęć rozwoju rzemiosła oraz podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych.

Doświadczenie

Moje doświadczenie to nie tylko meble kuchenne. Oferuję również zabudowę pokoi dziennych, pomieszczeń biurowych i sklepowych, a także aranżację całych wnętrz. Gwarantuję staranne i estetyczne wykonanie z zastosowaniem najnowszych technologii, materiałów oraz elementów wykończeniowych. Dziękuję wszystkim Klientom, którzy zechcieli skorzystać z oferowanych przeze mnie usług.

Realizacje

Realizacje zawierają wybrane wykonania dla moich Klientów. Zachęcam do przyjrzenia fotografii. W miarę możliwości staram się na bieżąco aktualizować realizacje i wgrywać nowe zdjęcia wykonanych zamówień. Zachęcam do obejrzenia moich realizacji.

preloader image